2018/2019 |
1.R | So, 02.09.2018, 1.R | AWE Kickers EisenachKickers ESA | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 1 : 10 |
|
3.ST | So, 09.09.2018, 3.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | Luisenthaler SVLuisenthal | 5 : 2 |
|
2.R | So, 23.09.2018, 2.R | SG FSV D.G. Mühlberg IISG Mühlberg II | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 1 : 3 |
|
5.ST | So, 30.09.2018, 5.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | FSV Rot-Weiß TabarzRW Tabarz | 8 : 0 |
|
7.ST | Mi, 03.10.2018, 7.ST | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | : | SG SpVgg SieblebenSG Siebleben | 4 : 1 |
|
8.ST | Sa, 06.10.2018, 8.ST | Wacker Bad SalzungenW. Bad Salz. | : | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | 1 : 2 |
|
9.ST | So, 28.10.2018, 9.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | SV GüntherslebenGünthersleb. | 3 : 2 |
|
10.ST | Sa, 03.11.2018, 10.ST | FSV 06 Ohratal IIFSV Ohratal II | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 2 : 1 |
|
11.ST | So, 11.11.2018, 11.ST | SG Fortuna RemstädtRemstädt | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 4 : 1 |
|
16.ST | Sa, 02.03.2019, 16.ST | FC Steinb.-Hallenb.St.-Hallenb. | : | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | 1 : 1 |
|
14.ST | So, 03.03.2019, 14.ST | TSV 1869 SundhausenSundhausen | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 3 : 3 |
|
15.ST | So, 10.03.2019, 15.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | TSV GroßfahnerGroßfahner | 1 : 4 |
|
18.ST | So, 17.03.2019, 18.ST | FSV 06 OhratalFSV Ohratal | : | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | 0 : 4 |
|
19.ST | Sa, 23.03.2019, 19.ST | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | : | FC An d. Fahner Höhe IIFahner Höhe II | 3 : 0 |
() |
16.ST | So, 24.03.2019, 16.ST | Luisenthaler SVLuisenthal | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 5 : 2 |
|
17.ST | So, 31.03.2019, 17.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | SG FSV D.G. MühlbergSG Mühlberg | 1 : 4 |
|
18.ST | Sa, 06.04.2019, 18.ST | FSV Rot-Weiß TabarzRW Tabarz | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 1 : 3 |
|
19.ST | So, 14.04.2019, 19.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | SG SV Fr. A. EmlebenSG Emleben | 2 : 1 |
|
20.ST | Sa, 27.04.2019, 20.ST | SG SpVgg Siebleben IISG Siebleben II | : | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | 0 : 5 |
|
24.ST | Sa, 04.05.2019, 24.ST | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | : | SG SV SachsenbrunnSachsenbrunn | 10 : 1 |
|
21.ST | So, 05.05.2019, 21.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | Eintracht WechmarEin. Wechmar | 1 : 1 |
|
25.ST | So, 12.05.2019, 25.ST | SG Herpfer SV 07SG Herpf | : | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | 2 : 1 |
|
26.ST | Fr, 17.05.2019, 26.ST | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | : | FC Eisenach | 0 : 3 |
() |
23.ST | So, 19.05.2019, 23.ST | FSV Wacker 03 Gotha IIWacker Gotha II | : | FSV 06 Ohratal IIFSV Ohratal II | 3 : 3 |
|
27.ST | Sa, 25.05.2019, 27.ST | SG 1951 Sonneberg51 Sonneberg | : | FSV Wacker 03 GothaWacker Gotha | 4 : 3 |
|